Türkiye'nin lider pazarlama iletişimi dergisi MediaCat, 1993 yılında yayınlanmaya başladı. Bir dergi olarak yola çıkan MediaCat, bugün ek yayınlardan kitaplara, konferanslardan yarışma ve ödüllere, yüksek lisans ve sertifika programlarından kurumlara yönelik düzenli eğitimlere, web sitelerinden sosyal medya varlıklarına kadar çeşitli yollarla pazarlama iletişimi alanında sektörel içerik üreten büyük bir bilgi platformuna dönüşmüş durumda.

2012 yılında Crain Communications ile imzaladığı içerik işbirliği anlaşması çerçevesinde ABD'nin ve dünyanın bir numaralı reklam dergisi Advertising Age ve Creativity'nin içeriklerini sayfalarına taşımaya başlayan MediaCat, pazarlama, iletişim ve reklam dünyasının global gündemini okurlarına sunuyor.

Dergimizin yanısıra web sitemiz de pazarlama iletişimi sektörü tarafından yakından takip ediliyor. MediaCat Online, pazarlama iletişimi konusunda aktüel içerik arayanların başvurduğu en önemli kaynak konumunda. MediaCat'e dijital ortamda gösterilen ilginin en güçlü işaretlerinden biri de, sosyal medyada eriştiğimiz etki düzeyi.

MediaCat'e mobil cihazlar üzerinden e-dergi formatında üzerinden ulaşmak da mümkün. Sayılarımızı Turkcell Dergilik ve dMags platformları üzerinden takip edebilirsiniz.

Telefon

0 (212) 282 26 40

Fax

0 (212) 282 26 32

Adres

Kapital Medya Hizmetleri A.Ş.
Nispetiye Cad. Akmerkez E Blok Kat: 6
Etiler - Beşiktaş / İstanbul